- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Ympäristötiedot
Pulse Larson REACH.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.028 | $1.03 |
| 350+ | $0.41 | $143.50 |
| 700+ | $0.397 | $277.90 |
| 1050+ | $0.39 | $409.50 |
VP6014 HF -teknologiavaatimukset
Pulse Electronics - VP6014 HF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics - VP6014 HF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Pulse Electronics |
| Paino | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1CT Transmitter, 1:1CT Receiver |
| muuntaja Tyyppi | LAN 10 Base-T |
| Koko / Dimension | 0.691" L x 0.480" W (17.55mm x 12.20mm) |
| Sarja | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| induktanssi | 350µH |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| ET (voltti-aika) | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Pulse Electronics VP6014 HF.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | TLA-6T214ALF-T | 76601/2C | T1142NLT | PE-65967 |
| Valmistaja | TDK Corporation | Murata Power Solutions Inc. | Pulse Electronics | Pulse Electronics |
| induktanssi | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paino | - | - | - | - |
| ET (voltti-aika) | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Korkeus - Istuva (Max) | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Koko / Dimension | - | - | - | - |
| Kääntää Ratio - Ensisijainen: Toissijainen | - | - | - | - |
| muuntaja Tyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Lataa VP6014 HF PDF -lehdet ja Pulse Electronics -dokumentaatio VP6014 HF - Pulse Electronics: lle.
T1068NLTPulse ElectronicsXFRMR 4PORT 1:2CT 1.2MH SMD
H1138NLTPulse ElectronicsXFRMR MODULE 1PORT 1:1 10/100
H1102NLSTPulse ElectronicsTRANSFORMER
VP6019LFBOTHHAND
VP6014RMHFBOTHHAND
VP6014HFLB
VP6015LFLB
100B-4011iNRCORE, LLCXFMR CHK QUAD 100BT SMT X PBCSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.